Автор Тема: Кричуще неподобство по відношенню до дитини в супермаркерті «Колібріс»  (Прочитано 2796 раз)

Олена

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Історія почалась майже за місяць  до цього моменту, але на той час мій син віднісся до всього цього неподобства з гумором, тож не стали звертати уваги, думали владнається все само собою. Ну мало що може в людини статися, може в нього як раз горе якесь, от і поганий настрій, але давайте по суті.

Супермаркет «Колібріс», що знаходиться неподалік від школи №15, знають, мабуть, усі. Охоронник на ім*я Валерій (написано на бейджику), який так і не надав мені абсолютно ніяких документів, став чіплятися до мого сина, регулярно виганяючи його з магазину, куди він ходив із друзями. Хлопець не з лякливих, у чотирнадцять років всі герої, але це стало переходити всілякі межі і я вирішила почитати законодавство. Там чорним по булому написано, що без постанови суду ніхто і нікого не має права виганяти, а вже тим більш, приміняти силу.

Декілька разів він намагався просто вигнати малого з магазину, смикав за рукави, хоча той просто спокійно стояв в черзі. Одного разу він просто почав штовхатися! Уявіть собі, людина, волосся якої вже посріблялось сивиною, пхає дитину! Хлопець за порадою зняв останній інцидент на відеокамеру свого мобільного телефону і ми відправилися правди шукати.

Розмова з охоронцем не задалась відразу, він почав говорити, що дитина нібито заважала покупцям, звалив якесь обладнання, але яке не сказав, а на питання, чи є цей момент на записі відеокамер спостереження просто переводив тему. Ні свого призвіща, ні інших данних, які дозволяють йому працювати охоронником не пред*явив ні він, ні начальник служби охорони. Наразі написана відповідна заява в поліцію. Невже наша вільна Україна боролася саме за це, невже це свавілля ніколи не закінчиться? З таким відношенням до людей ніякої Європи нам не побачити ще дуже довго.

LeslieTib

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Lace Entrance Wigs for Black color Ladies - Why Are They So Well Liked?
« Ответ #1 : Июль 02, 2017, 10:18:45 am »
It could be surprising in which wide lace top entrance hairpieces pertaining to black ladies have be a popular fashion and look for ladies of all parts of society. A big part of that Wigs
 is due to well-known tendencies arranged by celebrities to accomplish this Wigs movie star look.

A lot of women that are fans Wigs For Women
 regarding superstars wish to imitate that same type however at an affordable price. This kind of kind of curly hair and magnificence is inspired by the celebrities.

Nonetheless, which is not the only real explanation Wigs For Women they have turn out to be quite popular. Pertaining to celebs and those who are not stars, putting on the style of lace the front hair pieces with regard to dark-colored women is only a few ease as is also user friendly, very easy to take off and easy Wigs to keep up. These kind of wigs are not while distressing since using exts and provides the particular optical illusion that the tresses are in fact developing Wigs
 directly from the particular crown.